Státní dotace

Státní dotace vyřizujeme od roku 1998. Stovky vyřízených žádostí, od rodinných domků, přes školy, školky, průmysl i horské chaty.


Pro rodinné domky je aktuální: 

Nová zelená úsporám 2014.

Spouští se od 1.1. 2014, lidé již nyní mohou začít s přípravou dokumentace.
V minulé zelené úsporám se zateplilo 36 000 rodinných domků a 6 000 bytových domů. Na tento program později navazoval současný program Nová zelená úsporám, který právě dobíhá. Pro program Nová zelená úsporám 2014 je již připraveno 1,5 miliardy Kč, mělo by dojít k navýšení na 2 miliardy Kč.
Nová zelená úsporám 2014
Každá koruna na dotacích přinese do ekonomiky 3,- Kč. Dotační titul je nejlepší prorůstové opatření vlády a měl by zajistit 70 000 pracovních míst. Doporučuji s přípravou podkladů neotálet, podklady jsou vyžadovány poměrně podrobné. Jejich precizní vypracování je spíše zdlouhavé a pracé, ve srovnání s programem bývalým - Zelená úsporám. Žádejte dotace, jde o Vaše úspory, Vaše peníze. Rádi vám připravíme projekty, poradíme s řešením optimálních úspor a investic. U našich energetických úspor dosahujeme i 21 % meziroční zhodnocení investic. Tedy mnohonásobně více, než umí banky. Navíc se jedná o výnos 21 % po zdanění.
 

 

 

Zajímavé odkazy

Odkazy, které si nemůžete nechat ujít:

Facebook

 

Google+

Najdete nás také na:

 

Google+